Ankara Göğüs kliniğinde hastalarımızın göğüs estetiği problemlerine çareler üretiyoruz. Genetik sebepler, düzensiz kilo alımı, yaşlılık ya da emzirme gibi sebeplerle meme yapıları zaman içinde deforme olabilir. Göğüslerde sarkma ya da küçülme görülebilir. Estetik olarak hoş olmayan bir görüntü oluştuğu için özellikle kadınlar bu durumdan son derece rahatsız olurlar.

Son dönemde estetik cerrahide oldukça fazla gelişme yaşandı. Eskiden yaşana ağrılı ameliyatların aksine, yeni teknolojiler ile sancısız ve kısa sürede yüksek başarı oranına sahip ameliyatlar yapılmaya başlandı. Ankara Göğüs’te uzman kadromuz sayesinde, hastalarımızın istediği göğüslere kavuşmalarını sağlıyor, hem fiziksel hem de psikolojik olarak huzurlu olmalarına yardımcı oluyoruz.

Doç. Dr. Zühtü Demir, yıllar boyunca edindiği tecrübeler ışığında başarılı meme estetiği ameliyatları yapmakta, hastaların beklentilerine uygun çözümleri profesyonel bir şekilde sunmaktadır. Son teknoloji ürünleri kullanılarak yapılan ameliyatlar sonunda, hastalar kısa sürede taburcu edilmekte ve günlük yaşamlarına devam edebilmektedirler. Meme estetiğinin bu kadar kolay yapılabilmesi elbette ki operasyonu yapan doktorun tecrübesine bağlıdır. Uzman hocamız Doç. Dr. Zühtü Demir, hastaların diledikleri estetik görünüme kavuşmaları için hastalar ile birlikte fikir alışverişinde bulunmayı ihmal etmiyor.